Nowa połączenie do Tajpej z China Airlines

Nowe połączenie do Tajpej
Szanowni Agenci, linie China Airways rozszerzyły swoją ofertę o nowe połączenie z Pragi (PRG) do Tajpej (TPE).

To doskonałe rozwiązanie dla podróżujących, którzy planują podróżować do wielu atrakcyjnych destynacji w Azji Południowo-Wschodniej i Dalekiego Wschodu, takich jak Hanoi (HAN), Ho Chi Minh City (SGN), Da Nang (DAD), Phnom Penh (PNH), Manila (MNL), Cebu (CEB), Denpasar (DPS), Jakarta (JKT), Singapur (SIN), Kuala Lumpur (KUL), Penang (PEN), Bangkok (BKK), Tokio (NRT), Osaka (KIX), Fukuoka (FUK), Sapporo (CTS), Okinawa (OKA), Seul (ICN), Koror (ROR), Szanghaj (PVG) oraz Hongkong (HKG).

Nowe połączenie PRG-TPE jest obsługiwane 2 razy w tygodniu, w środy i niedziele, zapewniając elastyczność w planowaniu podróży. W kierunku przeciwnym, czyli z TPE do PRG, loty odbywają się razy w tygodniu, we wtorki i soboty. To idealna okazja, aby odkryć uroki Tajwanu lub polecieć dalej do Azji.

Jeśli planujesz rozpocząć swoją podróż z Warszawy, możesz skorzystać z połączenia LOT-u z lotniska Chopina (WAW) do Pragi (PRG). Połączenia PLL LOT są doskonale skomunikowane z lotami do Tajpej, zapewniając wygodne i bezproblemowe połączenie między Polską a Tajwanem.

China Airways to renomowana linia lotnicza, która oferuje komfortowe podróże i szeroką gamę usług na pokładzie. Dzięki nowemu połączeniu z Pragi do Tajpej, podróżujący zyskują jeszcze więcej możliwości odkrywania fascynujących miejsc na całym świecie.

Nie przegap tej okazji i zarezerwuj swoją podróż już teraz!