Lufthansa Allegris

– dokładnie tak, jak chcesz

Prywatna podróż dziś, biznesowy wyjazd jutro. Czasami solo, a innym razem z rodziną lub przyjaciółmi. Powody podróżowania są tak różnorodne, jak nasi pasażerowie, a oczekiwania z tym związane zależą od różnych sytuacji.

Niech twoi pasażerowie usiądą wygodnie i znajdą miejsce, w którym czują się komfortowo. Lufthansa Allegris pozwala odkryć nowe doświadczenia podczas podróży dostosowanej do życzeń i wymagań Twoich klientów.

Allegris to obietnica, że Lufthansa będzie jeszcze bardziej skoncentrowa na Tobie pasażerach. Dlatego podróże we wszystkich klasach przejdą na nowy poziom.

Całkowicie zmienili koncepcję foteli, kabiny pasażerskiej i usług. Już wiosną 2024 roku do floty Lufthansa dołączył pierwszy samolot oferujący pasażerom zupełnie nowe wrażenia podczas podróży. Nowoczesny samolot długodystansowy, który pojawi się pod koniec roku, jako pierwszy będzie wyposażony w nową Klasę Pierwszą Allegris.

Poznaj nową jakość i ciesz się na myśl o czekających Twoich klientów podróżach międzykontynentalnych samolotami najnowszej generacji. Latanie staje się bardziej indywidualne niż kiedykolwiek.

Dopasowane do Ciebie – odkryj nasze nowe klasy podróży

Z Lufthansą Twoi klienci poczują się jak w domu – podczas każdego rejsu, w każdej na nowo stworzonej klasie podróży. Niezależnie od tego, czy podróżują w Klasie Ekonomicznej, Ekonomicznej Premium, Biznes, czy w Klasie Pierwszej, mogą spodziewać się indywidualnych i bardzo osobistych chwil spędzonych ponad chmurami.

Poznaj wszystkie szczegóły nowej koncepcji premium. Wyjątkowo ekscytujące są nowe „apartamenty” – zaprojektowane od podstaw, zapewniają maksymalną prywatność dzięki wyższym ściankom i zamykanym drzwiom.

Daj się zainspirować licznym udogodnieniom apartamentów Klasy Pierwszej i proponuj swoim klientom podróży w nowym apartamencie Klasy Biznes.
cockpit wizualizacja

Klasa Pierwsza

cockpit wizualizacja

KlasaBiznes

cockpit wizualizacja

Klasa Ekonomiczna Premium

cockpit wizualizacja

Klasa ekonomiczna

<
Pierwsza klasa
Suit Plus
Suit
>

Klasa Pierwsza

Zamknij drzwi. Rozpocznij kolejny etap. Z dobrym samopoczuciem. W Klasie Pierwszej Lufthansa Allegris marzenia o podróżach nabiorą nowego wymiaru.

Bez względu na to, czy podróżujesz sam, czy z partnerem, możesz cieszyć się maksymalną prywatnością i wyjątkowym komfortem apartamentów.

Wyższe ścianki, luksusowe materiały i dużo przestrzeni osobistej zapewniają idealną atmosferę na pokładzie. Przemyślane detale, takie jak regulowane oświetlenie oraz 10-calowy tablet do kontrolowania fotela, oświetlenia i zarządzania rozrywką, sprawią, że podróż będzie niezapomniana.

  • Nadzwyczajnie wygodne fotele – wyjątkowo szerokie siedzenie z funkcjami podgrzewania i chłodzenia.
  • Duży stolik – na najlepszej jakości dania lub do pracy.
  • Osobista garderoba z dużym lustrem – przebierz się bez przeszkód osłonięty czterema ścianami.

LUFTHANSA ALLEGRIS - Galeria Wideo

Economy Class

Premium Economy Class

Business Class

First Class